1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox hdd

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez patry, Sierpień 10, 2013.

1. patry

patry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie po instalacji gry na dysk i jej włączeniu pojawia się info na początku gry np w sleeping dogs i gears of war na początku kampanii xbox pokazuje komunikat że nie czyta gry i xbox się resetuje, bez instalacji sleeping dogs nie miał takiego błędu jak włączyłem kampanie, gry się normalnie zainstalowały, sniper 2 się też zainstalował i działa ok, mam pytanie czy problemem może być dysk czy może źle nagrana gra (sam nie nagrywałem, )? xbox przerobiony lt3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pokazuje komunikat ze nie odpczytuje plyty czy ze plyta nieautoryzowana? bo zapewne gry nie sa nagrywane ihasem i nie mozna ich instalowac na dysk

4. patry

patry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem czym są nagrywane tak jak pisałem nie nagrywałem, ufc 3, sniper 2 działają ok, gears of war 3 i sleeping dogs mają komunikat jak wejdę w kariere "nie można autoryzować dysku "i link do strony xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum