1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox help

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rYs1292, Marzec 20, 2008.

1. rYs1292

rYs1292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem dziś xboxa 360 m cyforowy polsat ( jak podłanczam eurozłącze od xboxa do tv to nie ma obrazu) jak podłanczam do dekodera od polsatu też niema ale jak polsat wyłączam to na sek jest i wyłącza się dekoder HELP

2. Lotnik421 Xbox One

3. wisniajp

wisniajp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox help

Może byś tak użył troche znaków interpunkcyjnych i popracował nad ortografią, bo mało zrozumiałem z tego co napisałeś. Co ma Cyfrowy Polsat do XBOX'a ? Nie wiem w ogole jak Ty go do tego dekodera podlaczyles. Napisz jeszcze raz o co chodzi, ale dokładnie.

4. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Xbox help

Odepnij od TV wszystkie wyczki (Eurozłącza) (CP też .).

Podepnij konsle kablem euro do TV.

PS. W pudełku znajdują się takie grube książki..... to instrukcja obsługi :D

Tam masz wytłumaczone jak podłączyć konsole

Wczytywanie...

Poleć forum