1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox home - 3 konsole

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Ymmi21, Wrzesień 25, 2015.

1. Ymmi21

Ymmi21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rawicz
    Witam
    Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość ustawienia funkcji xbox home na 3 konsolach ?
    Udało się namówić na zakup konsoli przez kolejnego kumpla. W tej chwili w moim gronie wraz ze mną jest 3 użytkowników (3 konsole) każda gdzieś indziej. Do tej pory było nas 2 i funkcja xbox home działała super pomiędzy nami. Myślałem, że jak u nowego kumpla zaloguje się na jego konsoli i wejdę w ustawienia i ustawię xbox home wszystko będzie działać. Niestety okazało się ze 2 konsola straciła dostęp do odpalenia gier.
    Czy idzie to jakoś zrobić by to wszystko działało pomiędzy nami trzema ?
    Głównie chodzi o moje konto.

Czy można zrobić tak, że 3 kumpel będzie odpalał np fifę przez moje konto a następnie będzie się przełączał na swoje ? Czy tak będą działać gry ? Minus, że ciągle będzie musiał się logować przeze mnie dopiero później przełącza konto i gra na swoim. (Będzie musiał mieć xbox live gold, żeby grać w multi ? )

Kurcze myślałem, że działa to trochę lepiej ( koszty gier dzielilibyśmy już na 3 a nie tak jak do tej pory na dwóch)

Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie. Konsola domowa może być tylko jedna w jednym czasie...
    Druga osoba musi się logować, a 3 osoba ... musi czekać aż ta druga się wyloguje.

4. Ymmi21

Ymmi21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rawicz
    No jak na 2 osoby xbox home działa (dwie konsole każda w innym miejscu)
    Bo to jest logiczne.
    Ja na swojej jestem non stop zalogowany a na tej której mam ustawione xbox home nie jestem zalogowany w ogóle. Wszystko działa. Z innego profila są odpalane tam moje gry.
    Czyli na 3 konsoli można tak zrobić, że najpierw zalogować na mnie odpalić grę a później się przelogować na inne konto ?

Kurde a miało być tak pięknie.

Wczytywanie...

Poleć forum