1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX i Audio CD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Quake96, Luty 19, 2014.

1. Quake96

Quake96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam ponownie ;)

Mam problem z odtwarzaniem nagranych płyt Audio CD w swoim XBOXie (podkreślam jest to Classic, nie 360). Otóż nagrałem sobie dzisiaj dysk Audio CD z kilkoma utworami, lecz XBOX nijak nie chce go odczytać. Ta sama płyta po wsadzeniu do PS2 ruszyła od razu. Czytałem coś o tym, że niektóre napędy w XBOXach nie czytały nagrywanych Audio CD, ale nie wiem ile w tym prawdy. Dodam, że moja konsola nie jest w żaden sposób przerobiona czy softmodowana. Rocznik konsoli to 2005, jeśli może to mieć jakieś znaczenie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ale jak próbujesz tą płytę odczytać ? Jeśli nie masz przerobionej konsoli to możesz ją odtworzyć tylko w oryginalnym dashu. Jeśli się nie odczytuje to spróbuj nagrać na innej płytce. Z tymi napędami w pierwszym Xboxie to niestety prawda. Z doświadczenia wiem,że jedynie napęd Samsunga łykał wszystko co do niego wrzuciłeś.

4. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odpalam ją normalnie. Wkładam do napędu przy starcie konsoli, lub też przy odpalonym dashu. Zawsze jest to samo: Mieli, mieli po czym wyrzuca komunikat, że mam sprawdzić czy płyta to na pewno dysk XBOX, DVD-Video, Audio CD, lub czy płyta nie jest zabrudzona. To nie może być wina płyty, bo PS2 łyka ją bez najmniejszego zająknięcia. Btw. akurat dzisiaj czyściłem klocka od wewnątrz, więc mam fotkę napędu. Może pomożesz mi rozpoznać co to za napęd?

EDIT: Dopiero teraz sam zauważyłem, że to TSST :p Te napędy były niezniszczalne, przynajmniej w pecetach. Miałem taki od nowości i tyle płyt i to jakich co on nawypalał i naczytał to głowa mała, a dalej chodził jak nowy :D

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To dziwne. Masz napęd Toshiba/Samsung i nie chce czytać tego audio. Może napęd już wysiada. Nie mam pojęcia co może być przyczyną braku odczytu tej płytki.

6. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Napęd chyba jest okej, bo czyta gry bez żadnych problemów, a stan niektórych płyt naprawdę nie powala ;) Sprawdzę jeszcze dzisiaj jak konsola przyjmie oryginalne Audio CD i dam znać.

7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    smasung w tej wersji (tzn tej który był montowany w 1.6, starsze to co innego :) ) nie czytał cdrów.

W 1.6 to jedynie liteon i to po małej przeróbce. :) Jeżeli bardzo Ci zależy można wrzucić pecetoweggo litka, troche polutować i napęd będzie w pełni wykrywalny i funkcjonalny oraz będzie łykal wszystko. Na teraz dobre xboxowe napędy są nie dostępne.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam nowy naped do xboxa 1.2

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum