1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox i czerwone diody...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sunrise~, Październik 14, 2010.

1. Sunrise~

Sunrise~ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam konsole z dnia:
    Kod:
    2007-09-19
    Kupiłem ją z rok temu od jakiegoś typa;]
    Konsola chodziła świetnie, 0 problemów aż pewnego dnia na telewizorze pojawiły się mistyczne paski!;(
    Po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu ukazał się błąd e74>.<
    Konsole oddałem do serwisu. Po tygodniu grania znowu ten sam błąd.
    Xbox znowu trafił do serwisu (tym razem z tego co pamiętam robili reflow'a)
    Grałem grałem aż w końcu znowu to samo.. Rozebrałem x'a wymieniłem pastę no i włączył się. Działał na pare sekund a potem znowu;P
    Zostawiłem konsole w spokoju na pare dobrych miechów.. aż do teraz!:D
    Postanowiłem ją naprawić.
    Na początku zmieniłem znowu paste, po paru próbach uruchomienia x'a udało się - zapaliły się zielone diody!;d Wyłączyłem, nałożylem x-clamp'a i spróbowałem odpalić.
    Niestety - e74:/
    Próbowałem coś robić, naprawić itd.
    Jednak na nic.
    Kupiłem paste "Arctic Silver 5" dalej to samo.
    Jednak teraz jak włączę konsole to najpierw pali się 1 dioda z błędem e73 (1021) a po paru sekundach zamienia się 2 diody (0013) -.- i tak zostaje.
    I tu pytanie.
    Jak ogarnąć te 2 diody i te e73? Już pomysły mi się kończą...
    Z góry mówie, że konsoli do serwisu nie mam zamiaru oddawać. Już wole sprzedać go na części i kupić sobie slima.
    Pozdrawiam;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    0013 - zimne luty pod ram, E74 - zimne luty pod gpu, E73 - blad z chipem od ethernetu. Po konsoli, za duzo tego.

Wczytywanie...

Poleć forum