1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox i dobre gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez alladyn21, Grudzień 28, 2009.

1. alladyn21

alladyn21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jako, że za jakiś tydzien kupie xboxa360 to mam do was drodzy użytkownicy jakąś prośbę siedzicie dłużej w tym temacie więc napewno znacie dobre gry od początków konsoli mi o to trudno bo jest ich naprwde masa

Poza tym jakiś adres do strony z iso(torrentowej, nie z rapidshare) by mi się przydał

A więc na koniec uściślając

1 Podajcie wg was dziesięć najlepszych gier na tą konsole (nie mowie tu o gta czy tam tekkenie czy np ufc) bo to sa znane tyt przynajmniej mi staremu wyjadaczowi gier.

2 Adres stronki do iso

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Bez urazy ale : poszukaj i poczytaj ! Nieco niżej na głównej stronie jest dział o grach . Moim zdaniem dobre strony z torrentami to nie będę kradł.org i mininova.org . Jeśli masz dużo czasu i cierpliwości to ********.org . Co do pobierania z rapida , megaupload czy innych to wcale nie jest to skomplikowane . Wystarczy program jdownloader i linki do danej gry , również możesz znaleś nieco niżej na stronie głównej . I jeszcze raz : szukaj bo wszystko już było opisywane .

4. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pobierać możesz stąd jest dział download ;] są ******** rapidshare megaupload itd...

a co do gier
    to tak

Gears of War
    Gears of War 2
    Mass Effect
    Resident Evil 5
    Assassin Creed 1
    Assassin Creed 2
    Call of Duty MW2
    Seria Halo choć ja osobiście za nią nie przepadam ale każdy ma swoje gusta
    Battlefield Bad Company - przejdź koniecznie bo nie długo dwójka wychodzi ;] będzie zajeb....
    Fight Night Round 4
    Forza (2,3)

znam więcej fajnych tytułów ale ciężko z marszu tak powiedzieć ;]

5. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    od siebie dodam jeszcze, poza wymienionymi:
    batman arkham asylum
    brutal legend
    gta4
    tekken 6
    fable 2
    prototype
    bioshock

a co do halo, to na mnie również nie zrobilo specjalnego wrażenia

6. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    odradzam

7. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dlaczego ? prototype choć nei ma pasjonującej fabuły bardzo przyjemny jest ;] ja tam coś ponad 500 GS nabiłem i robiłem to z przyjemnością ;D

8. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wydaje mi się że gra jest dobra tylko żeby na początku się pobawić lataniem itp w późniejszym etapie gry misje są trudne i monotonne jak crysis

Wczytywanie...

Poleć forum