1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox i dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krisr77, Lipiec 16, 2008.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W zwiaku z tym ze posiadam ARCADE oraz w zwiazku z zapowiadanym nowym dashbordem (na jesien) poważnie zastanawiam sie nad kupnem dysku (120gb). Nasuwaja sie 3 pytania :)
    1. Czy da sie kupic samą obudowę do dysku (dysk dokupił bym oddzielnie (jakies 150zł) i tak wyjdzie taniej niz uzywana 120)
    2. Czy istnieje jakas przejsciowka ze złacza w xboxsie do podłączenia dysku sata (tzn tak zeby dysk lezał luzno na konsoli) to chyba nie jest jakas skomplikowana sprawa ????
    3. Czy jesli wejda dyski 60GB - 20GB spadna z ceny ??? (uzywane of coz)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: xbox i dysk

1. musiał byś kupić uszkodzony dysk, samych obudów nie uświadczysz (a jeżeli to rzadko i to na eBay)
    2. nie nie ma takiej przejściówki, można jedynie przylutować kabel sata do płyty głównej x360
    3. Tak na pewno spadną z ceny (dyski 20GB), czy nowe czy używane. Jednak nie spodziewaj się kolosalnych spadków cen.

4. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

1. Za ile mniej wiecej mozna je kupic?? ??? 50 dych moge dać jak drozej to sie nie opłaca
    2. Zastanawim sie dlaczego nie ma takiej przejsciowki??? czy w obudowie dysku w XBOXsie jest jakas specjalna elektronika ??? wydaje mi sie ze to złacze to narmalna sata + power ???
    3. w tej chwili mozna wychaczyc 20Gb za 150 zł.... jakby spadły do 100 (plus 150 za dysk 120GB) to jeszcze cały interes jest opłacalny :)

co myslisz o tym
    http://cgi.ebay.pl/XCM-XBOX-360-BLA...yZ112846QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

5. Erno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Hm a jednak da się dokupić samą obudowę do HDD trochę drogo bo przeliczył mi eBay że około 61 zł + przesyłka ;/

co do przejściówki to nie wiem, może ciężko się ją podrabia.

teraz możesz kupić 120GB za 400 zł, więc rzeczywiście się opłaca bo wyniesie cie około 250 zł za dysk 120 a zostanie 20 która da się na pewno opchnąć ;)

6. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Z innej beczki:
    co to jest ten dashbord

7. poziomesia

poziomesia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jest to taki jakby system operacyjny

8. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

i do niego potrzebny jest dysk??
    mam nadzieje z ten system nie jest obowiązkowy i gry bez niego bedą działać...

9. Erno

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

dashbord to system (menu) X360 jest zapisany w pamięci konsoli i nie trzeba miec HDD

10. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

co do tej obudowy to wydaje mi sie ze to jest sam plastik. Nigdy nie mialem dysku do xboxa a tym bardziej go nie rozbierałem ale po pewnych zdjeciach wydaje mi sie ze sam dysk jest jeszcze w jakies metalowej obudowie ktora zawiera własnie polaczenie z xboxem. wiec obudowa za 100 plus dysk za 150 to jeszcze nie koniec wydatków. Nie ma łatwo :(

11. norbik11

norbik11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław

jezeli w obudowie jest kabelek do podlaczenia dysku to wystarcza obudowa i dysk i dziala

12. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  13. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

http://allegro.pl/item410844496_jedyne_na_allegro_kieszenie_do_dysku_xbox_360.html znów sprzedają, ja walśnie kupiłem myśle ze watko :D

Wczytywanie...

Poleć forum