1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX i internet.Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin_MK, Styczeń 27, 2011.

1. Marcin_MK

Marcin_MK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo zainteresowała mnie funkcja xbox live.Niestety nie znam się za bardzo na x'ach bo dopiero wczoraj go dostałem.Mam kilka pytań:
    1.Czy xbox live silver jest absolutnie w 100% za free?
    2.Czy internet mobilny z Play nadaje sie żeby działał internet w Xbox-ie?Niestety mieszkam w takim położeniu,że tylko na taki moge sobie pozwolic...
    3.Kabel crossowy podłączyc mam do xbox'a i do karty sieciowej komputera?
    4.Pytanie troche nie na temat. Mam dasha 2.0.9199.0 który umożliwia instalowanie gier na pendrive i mam pytanie czy jak zainstaluje nowszego dasha to dalej będę mógł to robic?Wiem,że dla niektórych to troche śmieszne pytanie,ale jak pisałem nie znam sie na tym
    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    1. Tak
    2. Przez pendrive? Raczej nie, w grę wchodzi bezpośrednie podłączenie kablem ethernet, albo dokupienie oficjalnej karty wi-fi do X360, jeżeli nie posiadasz slima, żeby łapało sygnał z access pointa.
    3. Istnieje opcja współdzielenia Internetu za pomocą mostka tak jak to opisałeś.
    4. Tak

4. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi mi w pytaniu drugim o to czy jak podłącze ten kabel crossowy do xboxa i do PC to czy xbox live bedzie działał pomimo tego,że to internet mobilny ,czy to w ogóle nie ma znaczenia?

5. chudzielec

chudzielec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
    W PC musisz włączyć udostępnianie połączenia internetowego i powinien się połączyć. Internet w xbox będzie oczywiście działał tylko przy włączonym kompie.

6. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha i teraz jeszcze takie pytanko.Czy jak mam jakieś wirusy na kompie bo tego niestety nie jestem pewien niby antywirus nic nie wykrywa ale wiadomo zawsze moze jakis byc,to po podlaczeniu konsoli do PC kablem crossowym jest możliwe żeby ten wirus zaatakował konsole?

7. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam.
    Podłączyłem Xbox-a pod komputer i wszystko ładnie działa,dostałem jeszcze konto Gold na miesiąc za free.Ale jeszcze raz mam takie pytanie czy na pewno nic nie będę musiał płacic bo tam coś jest w ustawieniach:ustawienia płatności czy coś takiego,i się poprostu boje,że coś zapłace :/

8. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za xbox live nic nie zapłacisz

9. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dopiero jak chcesz przedłużyć swoją grę przez neta to musisz zapłacić odpowiednią sumkę .
    Kupisz na Allegro/MediaMarkt/Saturn itp.

10. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha rozumiem czyli jak skończy mi się ten gold za free to potem będę miał silver i jak bym chciał miec znowu golda to musze już wykupic abonament?

11. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Zgadza się :) Ten weekend jest darmowy, czyli przez 2 dni konta silver są jak gold, więc warto skorzystać.

12. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    BTW, kabel nie musi być krosowany(cross-over, czy crossowy jak to nazywasz:) )

Wczytywanie...

Poleć forum