1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox i Nintendo Wii z Kanady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaceno, Wrzesień 8, 2012.

1. jaceno

jaceno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem na wakacjach w Kanadzie i szwagier podarowal mi Xboxa oraz nintendo chcialbym je zabrac do Polski.
    Czy jesli dokupie w naszym kraju zasilacze do obu konsol to beda dzialaly ? Kolejne pytanie to czy nie bedzie problemu z przerobieniem tych konsol czy dla wszystkich jest ta sama zasada bez znaczenia skad pochodza, wiem ze bede musial sciagac gry w formacie NTSC ale to nie problem.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem jak z WII ale xbox bedzie dzialac i problemow z przerobieniem nie bedzie, a co do posta wyzej to poszedl raport

edit: za co?? za spam, widze jak wyglada cytat u ciebie i nie rozumiem o co chodzi, po drugie ja sie nic nie stresuje tylko nielubie jak ktos glupoty pisze zeby sobie nabic posta do licznika nie odnoszac sie nic do tematu

4. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    XBOX będzie dzialal,co do drugiej konsoli to softmod lub chip, żeby gry z innych regionow działały.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum