1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX i telewizja

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez miaucoon, Lipiec 1, 2014.

1. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam pytanie, może ktoś się już ty bawił.
    MS reklamuje się że dekoder kablówki można podłączyć bezpośrednio to Xboxa i sterować kanałami itd. Nie bawiłem się tym bo w sumie wydawało mi się to zbędne, ale właśnie się zacząłem zastanawiać, czy istnieje w ten sposób również możliwość nagrywania programów z TV na Xboxa, zamiast na dekoderze kablówki?
    Może ktoś już to przećwiczył i może coś więcej napisać na temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    w xboxsie nie ma opcji i możliwości nagrywania programów i raczej nie będzie, reszta jest tak jak mówisz po skonfigurowaniu xboxsa z naszym tv zakładając ze mamy jeden z nowszych modeli mamy możliwość zmiany kanałów ifo o nich np. za pośrednictwem poleceń głosowych zmieniamy kanały co jest naprawdę fajnym bajerem no i nie trzeba szukać pilota

lecz na chwile obecną konsola nie współpracuje ze wszystkimi dekoderami dostępnymi w naszym kraju wiem ze problem jest przy starszych modelach od cyfrowego Polsatu, lecz przy najnowszych modelach problemu nie ma

1 osoba to lubi.
  4. miaucoon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ech, szkoda w takim razie, bo w sumie to byłby jedyny powód dla którego bym się tym bawił. A czy jakiegoś pacza na problemy z różnicą częstotliwości pomiędzy systemami PAL i NTSC wydali, czy nadal nic w temacie?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Już jakiś czas temu była aktualizacja poprawiająca działanie Tv na kontynencie europejskim lecz ja nie miałem z nia problemów nawet przed aktualizacją

50Hz fix - użytkownik może ustawić aplikację Live TV, aby wyświetlić w pełnym lub 50 Hz dla trybu wypełnić
    Volume up / down korekty - użytkownik może dostosować liczbę przyrostów objętości przy użyciu "głośność w górę" lub "w dół" poleceń głośności
    Wybuchowych IR mocy i objętości do telewizora i AVR we wszystkich regionach
    Konfiguracja AVR mapy zawierać numer modelu dla większości barów dźwiękowych lub AVR podczas ustawiania telewizora

źródło: http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/system/system-update-operating-system

6. miaucoon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum