1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox i telewizor sd? jak z tym jest?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mantf, Czerwiec 18, 2010.

1. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy jeżeli podłącze Xboxa 360 do telewizora GRUNDIG crt 29", to grafika będzie o dużo gorsza niż np. w grach na pc lub też w tv z hd? Czy idzie jakoś przestawić rozdzielczość? Są tutaj osoby którego grają bez hd? Grafika będzie dobra czy też taka jak na przykład w ps2?

W takim wypadku jest w ogóle sens kupowania xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Będzie ok, nie jak na ps2, tylko rozdzielczość będzie gorsza trochę.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    bardzo słaba

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ja tam gram na grundigu 28' i nie narzekam. Gra sie całkiem miło i przyjemnie. Może grafika nie jest zabójcza ale jest dobra.

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak tragicznie nie jest ale cudow nie ma co sie spodziewac czasem mozesz miec problemy z odczytaniem tekstow i nie da sie na tv sd zmienic rozdzielczosci(dopiero jak podlaczyc kablem component vga lub hdmi bedziesz mogl rozdzialke zmienic) itp ale jak masz w miare dobry monitor do kompa to mozna zawsze kablem vga podlaczyc

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja mam taki dupny TV, że gry wyglądają mniej więcej tak jak na ps2, tragedia.

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    wg mnie jak już się decydujesz na xboxa to dozbieraj i kup od razu jakiś porządny TV/monitor
    Zaręczam, że nie pożałujesz ;)

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ja mam Philipsa 32cali SD i nie ma tak źle i jest sens kupowania Xa a z czasem napewno kupisz TV HD kiedyś i wtedy to bedzie granie;))

10. sikalafo

sikalafo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-PAX
    Jeżeli nie widziałeś jakości obrazu podpiętego XBOX-a do dobrego LCD, to nie będzie dla ciebie żadnej różnicy, w innym przypadku obraz jest kiepski, zaszumiony. Dozbieraj do lepszego telewizorka lub weź na raty ;D

11. roland187

roland187 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Ja gram na 3 tv zależy gdzie mi się chce i który wolny jeden PLAZMA LG 42 HD obraz wspaniały, drugi LCD PHILIPS 21 HD obraz również oszałamiający i trzeci KINESKOP AIWA 17 na Euro złączu no i szału nie ma ale napewno idzie grać i wszystko jest jak najbardziej czytelne, prawie całe Left for Dead przeszedłem, ale jak pod koniec włączyłem na Philipsie różnica jest ogromna...16:9 itd. Ale jak masz normalny kineskop SD to obraz też będzie niezły :D Więc kupuj się nie zastanawiaj a jak potem dozbierasz to kup jakiś HD z 22, 24 cale minimum :)

12. BaNaN360

BaNaN360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    To może być głupie pytanie, ale telewizor Kineskopowy to taki z "wypukłym" ekranem ? Czy z płaskim ekranem ale wielkim tyłem ? Bo już się pogubiłem ;]

Wczytywanie...

Poleć forum