1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox i TV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaz1991, Październik 8, 2010.

1. kaz1991

kaz1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam owe pytanie chce zakupić telewizor 32'' pod xboxa ale mam pytanie jak wygląda sprawa Hd ready czy full Hd jaka jest różnica przy Iksie czy moze duzej nie ma i lepiej kupic hd ready? TV będzie używany tylko pod konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    HD Ready to rozdzielczość 1300ileś x 700 ileś tam pikseli. Full HD to 1920 x 1080 pikseli (czyli znacznie więcej).
    Xboxowe gry działają najczęściej w tej niższej rozdzielczości (poza niektórymi grami arcade). Jeżeli ktoś ma telewizor full HD to rozdzielczość ta jest sztucznie podbijana do 1920 x 1080. Full HD przydaje się w tej chwili tylko do odtwarzaczy Blu Ray, niektórych programów telewizji cyfrowych i ewentualnie do podpięcia dobrego peceta. Dobrego w sensie mocnego, który da radę pociągnąć grę w tak wysokiej rozdzielczości.
    Jeżeli tylko xbox, to nie warto nic lepszego niż HD ready. Przyszłościowo jednak wybrałbym full HD na twoim miejscu. Róźnica jest teraz niewielka w cenie (100 zł?).
    Na koniec radzę Ci stosowanie znaków interpunkcyjnych takich jak przecinek i kropka. Ułatwia to czytanie forumowiczom a także pani od polskiego.

4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    hd w 32' tv starczy roznicy nie uswiadczysz, jesli bys bral ponad 32' to tylko full hd

5. kaz1991

kaz1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, właśnie czytałem ten temat na forum o rozdzielczości gier i to mnie zastanawia bo np lepiej wydać 1100zł jak trafi się dobra okazja niż wydać 1500zł na full HD za 32'' albo lepiej kupić za te 1500zł telewizor 37'' hd ready? Bo kolega wyżej mówi że jak większy to już lepiej full HD wiec nie wiem. Obecnie mam 22" o rozdzielczości 1920x1080 ale potrzebuje już czegoś większego za przyzwoita cenę

6. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli pod Xboxa, to Full HD i tak nie wykożystasz, bo praktycznie żadna gra go nie obsługuje.

Wczytywanie...

Poleć forum