1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox iextreme 1.5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qba284, Październik 23, 2012.

1. qba284

qba284 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa z iextreme 1.5 wersja soft 2.0.12625.0 konsola dośc długo leżała bezczynnie bo nie miałem czasu na gre .Co polecacie zarobic żeby można było pograć sobie w najnowsze tytuły?? Czy jest gdzieś spis gier kompatybilny z moim iextreme??

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Odp: xbox iextreme 1.5

Najlepiej zrób RGH, będą Tobie wszystkie gry i DLC działały, tylko nie pograsz na XBL.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

4. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli masz Ixtreme 1.5 to możesz zgrać(o ile tego już nie zrobiłeś) klucz napędu bez żadnego lutowania itd. i samemu wgrać sobie LT+ 3.0, albo zrobić RGH i nie bawić się w płyty. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum