1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - jaki zestaw wybrać ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matimr, Listopad 24, 2013.

1. matimr

matimr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich otóż chciałem zakupić xbox 360. Poszedłem do Supermarketu do RTV EURO AGD i wchodze na dział z konsolami i grami i tak jest xbox 360 z grą fifa 14 250gb oraz xbox360 z kinectem i 2 grami na kinecta.
    Ceny:
    Xbox 360 250gb i fifa 14 : 949zł
    Xbox 360 4gb kinect+2 gry 999zł
    Którą konsole kupić?

//Nazwa wątku nie opisuje problemu! ESLORD
    //Wątek został edytowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy od tego, czy chce ci się skakać przed telewizorem. Kinect szybko się nudzi więc radzę brać fifke. Polecam jeszcze poszukać, bo te zestawy są dość drogie.

4. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Fifa tez sie nudzi
    Polecam poszukać czegoś na allegro z GTA V

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

5. AnkorAner

AnkorAner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów, Poland
    to znaczy też radze poszukać na allegro bo jest o wiele taniej i lepsze zestawy tak jak tam napisał mis19 który ma racje gta V jest super :)

6. ThePlayGames12

ThePlayGames12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    JA W TESKO KUPIŁEM XBOX 360 Slim 4 gb + Gratis GOLD NA MIESIĄĆ ZA 499zł

7. Booyah

Booyah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem tego Xboxa 360 250gb z Fifą 14 plus dorzuciłem kabel hdmi i pada drugiego i frajda gwarantowana jak ktoś przyjdzie samemu oczywiście też można grać ;) Jak najbardziej ten Polecam zawsze możesz wziąć na 10 rat plus z ubezpieczeniem na 3 lata. Jak by xbox komuś spadł został uszkodzony przez przegrzania lub inne możesz wymienić na nowego ;)

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszukaj na allegro, znajdziesz takie zestawy o wiele taniej :)
    Najpierw dobrze pomyśl czy potrzebny ci kinect, bo jeżeli lubisz grać w taki sposób to możesz kupić - fajna zabawa, ale po dłuższym czasie grania rzeczywiście to męczy. Jeżeli ci nie zależy bardzo na takim graniu to znajdź lepszy zestaw. Do 1000 zł możesz znaleźć zestaw slim, 2 pady, gta v lub fifa 14.

9. aresik997

aresik997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorskie
    Dokładnie tak jak mówi pixel, na allegro dużo lepsze zestawy za mniejszą cene .

10. Mast3rOfGam3

Mast3rOfGam3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poland
    kup zestaw z Fifą. Kinect się nudzi dość szybko, jeśli nie jesteś zwolennikiem aktywności fizycznej.. poszukaj na allegro, na pewno będzie taniej. Dokup do tego jeszcze gta V lub jeśli znajdziesz to w zestawie. Ja kupiłem np. X'a 4gb z kinectem i 2 grami za 900 zł(rok temu taka ceno to wrecz "niespotykana"). Przez rok uzbierało się jeszcze 14 gier :p Ostatnio kupiłem też GTA V za 155zł nówke.(szczęście do promocji .). coś takiego: http://allegro.pl/xbox360-250gb-oryginalny-gamepad-fifa-14-pl-i3749850928.html + http://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-v-5-dlc-pl-nowa-xbox360-i3755047197.html =1058zł - zacny zestaw. ewentualnie pojedź po bandzie i zaspokój się tym: http://allegro.pl/konsola-xbox-360-slim-320gb-2xpad-fifa-14-gta-v-pl-i3726375209.html:) pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum