1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox jako media center

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez diabelek, Listopad 10, 2012.

1. diabelek

diabelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przymierzam się do zakupu xboxa 360, ale prócz grania chciałbym, żeby mógł robić za odtwarzacz filmów. Próbowałem znaleźć w necie jak to się sprawdza, ale cały czas trafiam na sprzeczne opinie (raz, że nie da się w prosty sposób, innym razem, że tak ale trzeba jakiś lewy soft wgrać a jeszcze innym, że spoko),

W takim razie może ktoś z Was korzysta w ten sposób z konsoli i mi powie na podstawie swojego doświadczenia.

Zakładam, że podłącze konsolę do sieci po kablu. Mam w tej chwili 2TB NAS, na którym trzymam zdjęcia i filmy. Zależy mi na tym, żeby móc oglądać filmy bez większego problemu - divix + napisy, mkv + napisy, mkv z dzwiekiem w formacie DTS. Jak to wygląda w praktyce - da się czy są z tym problemy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Jak dla mnie Xbox nie nadaje się jako multimedialne centrum rozrywki.

Ta konsola stworzona jest głównie do gier, zresztą w tym temacie sprawuje się znakomicie :)

Nawet RGH nie polepsza sprawy z mkv, co dopiero o napisach w filmach mówić....
    U mnie XMplayer (chyba jedyny player mkv na RGH ) wogóle się nie uruchamia.

Pozdrawiam
    ahc !

Wczytywanie...

Poleć forum