1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox jako odtwarzacz multimediów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matimoto, Grudzień 24, 2013.

1. matimoto

matimoto Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej!

Mam sprawę, od dwóch dni szukam i nic nie mogę znaleźć...

Chciałbym zatrudnić mojego X'a jako odtwarzacz mediów, głównie filmów, ale w sumie nie mogę sobie totalnie z tym poradzić. Próbowałem na 3 sposoby:

1. XMPlayer - fajny, ale wszystkie filmy mam na serwerze z włączonym DLNA, więc XMPlayer odpada, bo nie widzi nic w sieci
    2. DLNA - nie wiem jak to uruchomić. Niby na routerze mam włączone (patrz zdj), a na Xboxie nic nie wyskakuje, tak jak było to na PS3.
    3. WMV Player by Chee5y - to też nie działa - niby widzę udostępniony przez SMB dysk, wchodzę na niego, wybieram film i nic... Totalnie nic się nie dzieje...

Czy może mi ktoś doradzić, jak odtworzyć filmy przez Xboxa, które mam w sieci na serwerze?

Wesołych Świąt!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    chodzi Ci o którego xboxa ?
    xbox classic, xbox 360 czy xbox ONE ?
    bo z tych trzech do odtwarzania multimediów nadaje się tylko i wyłącznie xbox classic - ale warunek jest jeden: Musi zostać przerobiony, inaczej nici z kombajnu.
    pozostałe się nie nadają ze względu na beznadziejnie małą ilość odtwarzanych formatów.

4. matimoto

matimoto Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, chodziło mi w sumie o Xbox 360. Mówisz, że lepiej dać sobie spokój?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum