Xbox jako prezent komunijny

Grizli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć przychodze z zapytaniem jak w nazwie tematu co sądzicie, żona strasznie mnie broni przed tym tematem, chrzestny chcę dziecku zrobić duża niespodziankę
https://www.x-kom.pl/p/323445-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-s-500gb-fifa-17-1m-ea-6m-live-gold.html

Myślałem też o nowym komputerze ale to za drogi prezent
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wygląda to trochę na reklamę sklepu ;]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Te 6m golda i 1m ea w pakiecie to zdaje się rozsądny wybór. Ja wybrałem trochę inną opcję z kinectem i drugim padem ale też droższa była. Z tym że koniec końców i tak by się to kupiło. Cenowo wygląda ok, więc jeśli rower już ma, a w zainteresowania trudno się wstrzelić, to wybierz to.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

Grizli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam blisko ten sklep wolał bym od ręki, chyba że będzie jakaś ciekawa oferta z dużą róźnicą w cenie jak macie takie to poproszę :)

Oglądałem właśnie w innym sklepie opcje z kinecte super sprawa ale to koszt prawie 2000 zł... Można dokupić sam kinecte poźniej?

Widzialem ze jest w tym sklepie za 400 zl ale czy będzie potem pasował?
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Można osobno dokupić i, nawet jak to zrobisz za rok, to też będzie pasować[emoji6]

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

Grizli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to już przyszłe urodziny małego będa z głowy ;)
Matadrox czy ta cena moze być nie przepłacam?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Daj spokój kinectowi pociecha pogra w 2 gry i odłoży to do pudełka lepiej dokupić ze dwie dobre gry albo abonament na rok. W dodatku zawsze możesz go dokupić osobno w przyszłości jako kolejny prezent.
 

Grizli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie o to mi chodzi super dziękuję za pomoc na pewno się do was jeszcze zgłosze jeszcze o gry nie znam się na tym
 

Matadrox

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@krzys1190 nie do końca masz rację. Owszem samemu dziecku może się szybko znudzić, ale wtedy do akcji wkraczają rodzice[emoji6] @Grizli cena moim zdaniem jest ok.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Widze ze dzieciaka bardzo nie lubisz :p Kup mu jedna słuszną konsole czyli ps4 pro
 

Rajzer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokladnie bierz ps4 pro obecny xbox to gown...
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć przychodze z zapytaniem jak w nazwie tematu co sądzicie, żona strasznie mnie broni przed tym tematem, chrzestny chcę dziecku zrobić duża niespodziankę
https://www.x-kom.pl/p/323445-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-s-500gb-fifa-17-1m-ea-6m-live-gold.html

Myślałem też o nowym komputerze ale to za drogi prezent

Ja dokładnie rok temu zrobiłem taki prezent chrześnikowi i do dzisiaj jest to jego ulubiona zabawka (a dostał też laptopa, rower, smartfona). Kinecta sobie daruj. PS4 też nie głupia opcja. U mnie padło na X1 ponieważ sam udostępniam mu swoje konto więc sprawa oczywista.

Swoją drogą to te komunie to niezły biznes dla dzieciaków.
 

Do góry Bottom