1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox jakośc grafiki do jakiej karty PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brook1234, Grudzień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    do jakiej karty graficznej porównalibyście grafikę z xboxa 360 chodzi mi o model

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Grafika to nie tylko karta graficzna :) nie zapominaj ram,procek też są ważne więc nie da się porównać.

Ale wydaje mi się ze 8800GTS 640mb , 2GB Ramu i do tego jakiś C2D ( 2.4 ) dali by rade wycisnąć w grach na PC , graficznie więcej.

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy 8800GTS pociagnal by np GoW:2 ? No nie wiem... U mnie 8600 mial problemy z gow:1 ale moze sie myle, tylko pamietaj ze xbox jeszcze nie pokazal swojej pelnej takze mysle ze nawet do 9600 mozna porownywac

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ale czy GoW 2 wyszedł na pc ?? Trzeba spojrzeć na gry które PC ma wspólnie z 360

6. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Pamiętajcie, że w grach dużo robi optymalizacja. gry na pc cieżko zoptymalizować, bo konfiguracji pc jest mnóstwo, a xbox jest jeden.

7. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Tego nie ma co porównywać. Xbox ma dużo słabszą kartę niż w przeciętnych kompach, a gry wyglądają super-- głównie chodzi tu o optymalizację kodu gry, co na pc nie jest do końca możliwe bo każdy komputer ma inne podzespoły a każdy xbox to praktycznie to samo w środku

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    gry takie jak gow1 i cod:mw1 na 8600gt ddr2 512, moim zdaniem wygląda dużo lepiej niż na xboxie

xenos(układ graficzny ati w x) można porównać to "nowoczesności" 2900xt z wydajnością 1900xt

9. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Dzisiaj był u mnie kolega, który ma kompa za 4 tysiące zł i powiedział, że grafa na jego kompie jest trochę lepsza. Z tego co wiem ma on 2 gb ramu kartę nvidia nie pamiętam jaką i procesor 2 rdzeniowy kompa kupił 2 lata temu.

10. Dixon37

Dixon37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Xbox wyszedł w 2005 roku i od tamtego momentu technologia mocno posuneła się do przodu. Żeby odpalać najnowsze gry to co mniej więcej 1.5 roku komputer trzeba rozbudowywać co w przypadku xboxa nie jest możliwe.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum