1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox jasper głośno chodzi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Zdzich981, Lipiec 5, 2011.

1. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam posiadam konsole xboxa model płyty jasper i mam problem prawdopodobnie to wina radiatora xbox głośno pracuje 2x głośniej niż powinien rozkręciłem konsole i tak gwarancji nie mam radiator gpu i cpu wygląda dobrze ale wentylator był zakurzony oraz czymś posmarowany jak by olejem czy czymś ładnie wyczyściłem z tego ale po uruchomieniu konsola wyje jak te pierwsze modele oraz jak mam ucho 15 cm od obudowy to słyszę jakieś tykanie jak by coś się zaklinowało miał ktoś podobny problem ?? posiadam jeszcze wentylator ale z xenona ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zamien wtyczki z coolerow.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak wyje to może być pasta lub któryś z czujników temperatury padł. Tykanie to pewnie łożyska w wiatraku sie zużyły i trzeba wymienić

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a masz dysk hdd ? jak nie miałem dysku to też mi głośno chodził

6. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pasta raczej nie bo konsola chyba jest z grudnia 2010 roku radiatory nawet nie tknięte raczej bym na wiatrak obstawiał radiator tyka jak by obcierało o coś jeszcze wieczorem rozkręcę i przedmucham kompresorem oraz jeszcze raz wyczyszczę wiatrak
    konsola bez hdd jak i z hdd konsola wiatrak chodzi głośniej od konsoli mojego kuzyna :) a czujnik temperatury to gdzie mogę znależć ?? słychać tak jak by w jednym miejscu obcierało o coś innym słowem jak lokomotywa

Zamien wtyczki z coolerow.
    chodzi ci o wtyczkę od zasilającego ??

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    może włożone wiatraki NIDEC. Dużo cichsze niż fabryczne DELTY.

czujniki są w procesorach i wymienia się całe układy

zasilającego wiatraki. Ja bym na Twoim miejscu kupił drugi zestaw wiatraczków, bo jak zrobisz zwarcie przy zamianie to może polecieć tranzystor od regulacji, chyba że masz w tym wprawe.

Wczytywanie...

Poleć forum