1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox - kilka pytań totalnego świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grimzie, Grudzień 29, 2013.

1. grimzie

grimzie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, z góry przepraszam za stworzenie nowego tematu i zadania pytan, które pewnie zadane juz były milion razy.
    Dostałem xboxa 360 slim 4gb na gwiazdke wraz z kinectem oraz jednym padem. data produkcji podana na konsoli to 2012-07-03
    Po 1 chciałem zapytać czy opłaca się przerabiać w moim wypadku xboxa. Nie mam duzo pieniedzy na gry niemniej jednak jest to dla mnie czarna magia jak czytam schemat nagrywania gier na przerobiona konsole i nie wiem z jakimi konsekwencjami zwiazany jest ban za wykrycie piratow. Co wiecej jak sprawdzić czy moja konsola daje sie latwo zmodyfikowac
    Po 2 chciałem zapytać jak wlozyc dysk wd scorpio do konsoli oraz jaka maksymalna pojemnosc wykryje mi xbox. postanowilem dokupic sobie dysk natomiast nie mam pieniedzy na oryginalny od xboxa. tak sie zlozylo ze moge kupic wd scorpio 250 gb za male pieniadze tylko nie wiem jak wlozyc go do konsoli i czy xbox wczyta mi to 250 gb oraz czy moge dostac za to bana i czy nieoryginalny dysk dziala na nieprzerobionym xboxie .
    po 3 chciałem zapytać czy opłaca sie wykupic konto na xbox live . podobno co jakis czas mozna za free pobrac gry (nawet assasins creeda) oraz grac online w fife itp ..

z góry dziękuje za odpowiedz , pozdrawiam i życze udanego Nowego Roku !

2. Lotnik421 Xbox One

3. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    W sprawie przerobienia osobiście nie polecam lepiej mieć oryginały, fakt ceny ale jedną miesięcznie grę kupoć można albo używki są, dysk nie wiem bo mam oficjalny dysk od microsoftu nie jestem pewien czy dasz radę włożuć nieoficjalny ale może się mylę, z kontem xbox live warto bo możesz grać wtedy online. 2 gry miesięcznie zasysasz za free

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1.
    Cena LTU - 250-300 zł (Odpowiednio wypalasz gry na płyty, wypadało by mieć ihasa a to jest dodatkowy koszt [100-200zł], możesz grać przez XBL - szansa na bana znikoma przy poprawnym przygotowaniu kopii)
    Cena RGH - 150-200 zł (Wgrywasz gry na dysk konsoli, możesz grać w gry Arcade, dogrywać sobie DLC, TU, różne mody itp, brak możliwości grania przez XBL)
    2. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...hdd-od-pc-tak-chodzi-pod-xboxem-360-a-170797/
    3. To zależy od ciebie czy chcesz grać online czy nie.

5. grimzie

grimzie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie mozna jakos samemu przerobić ? wgrywac inny system czy coś?

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niestety nie.

7. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia: