1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jap, Listopad 24, 2010.

1. jap

jap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Mam takie pytanie do was... Mam nadzieje że mi pomożecie, ponieważ zastanawiałem się ile to cudo może kosztować na przełomie kwiecień/maj...
    Nie wiem czy opłaca się czekać, jeśli cena nie pójdzie drastycznie w dół...
    Proszę o odpowiedzi :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mulerek

mulerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Zapewne jakieś używki będą sprzedawać to tanio będziesz mógł kupić ;)

4. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moim zdaniem , opłaca się poczekać trochę , żeby wyszły lepsze gry , i troche ztaniał.

5. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    napewno nie bedzie kosztowac 100zł.. czy 200zł.. ale moze do 450zł cena spadnie albo do 400zł :)
    Na wiecej bym nie liczył bo teraz tak mniej-wiecej jest 580-600zł
    Ja osobiscie bede kupował Kinecta albo przed swietami, na jakiejs promocji:) albo na ferie:D ktore mam w styczniu od drugiej połowy :)

6. wieszax

wieszax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mysle ze kinekt spadnie tak w przelomie maj / kwiecen do sumy 300-400 teraz juz widzialem oferty za kinekta samego 499zł za kinekta z gra 550 zł. Ja tez nadal czekam bo chce zeby jakas konkretna gra wyszla chociaz ta bijatyka na kinekta wyglada ciekawie. Pozatym problemem moim jest mala sypialnia w ktorej mam xbox no i tak na styk mieszcza sie przed telewizorem w odleglosci minimalnej do kinekta 2 osoby ale jak bym mial tam grac i machac rekami itp. to mysle ze doszlo by do rekoczynow naprawde:)

7. Dawid--1991

Dawid--1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm kinekt fajna rzecz, kto co lubi
    Ja mam do sprzedania kinecta jak cos to PW cena 550 nowy gwar, gra, Bez przejściówki

8. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A ja jestem przekonany, że to cudeńko nie stanieje przez najbliższy rok. No może maksymalnie o 50PLN.

Zabawka jest naprawdę ciekawa, sklepy nie wyrabiają z dostawami, Microsoft z produkcją.

Ja bym raczej rokował, iż może zdrożeć w najbliższym czasie ze względu na popyt.

Nie liczył być na żadną obniżkę póki co, może na przyszłe święta, gdy rynek się nasyci będzie taniej :p.

Wczytywanie...

Poleć forum