1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox + kinnect dla dziecka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mojer, Październik 19, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Potrzebuję kupić xboxa z kinnectem dla dziecka. Może ktoś kupował ostatnio taki zestaw; chodzi mi głównie o gry dołaczane wraz z konsolą. Gry muszą być dla dziecka około 7 lat; jakieś sportówki, zwierzaczki i inne
    interesują mnie oferty sklepów stacjonarnych albo online

2. Lotnik421 Xbox One

3. reaper12

reaper12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot / Warszawa
    Czesc, ogolnie dla dzieciakow gry z serii Dance, Sports oczywiscie sie sprawdzaja, oprocz tego te zwierzaczki Kinectimals ale tego w zestawach nie ma, kup zestaw standardowy z Kinect Adventures jest tam kilka ciekawych mini gierek potem dorzuc Sport :)

ps. znalazlem zestaw Kinect Advantures + Dance Central
    Xbox 360 Xbox 360 250GB + Kinect + 2 gry - Konsola - CENA w RTV EURO AGD

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po pierwsze : ubierasz buty i idziesz do euro agd, MM, Saturna, Empiku itp i ogladasz zestawy.
    Po drugie: jesli powiesz ze masz malo czasu to odpalasz allegro i tam sprawdzasz.

Zycie nie polega na tym by zawsze dostawac coś na tacy..

Co do gier to: http://www.kinectgry.pl/

Wczytywanie...

Poleć forum