1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox kino domowe 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sqniarz, Luty 28, 2011.

1. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym podłączyć xboxa z głośnikami od kina domowego. Wiem że można to zrobić poprzez wejście optyczne. Tylko wejście optyczne znajduje się w odtwarzaczu a nie ma go w subwooferze. W jaki sposób więc to podłączyć. I jeszcze jedno pytanie bo nie zakładać nowego tematu, chce pograć w gry przez live (mam lt+) tylko z tego co pamiętam jak przepuszczałem np. FIFE 11 przez agbx wyskakiwało "stealth status is uncertain" więc nie wiem czy mogę grać w nią na nowym firmware bez ryzyka otrzymania bana (wcześniej nie byłem podłączony do live)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    odtwarzacz połączony jest z pięcioma głośnikami i wooferem więc wystarczy że podłączysz xboxa pod odtwarzacz i będzie 5.1, czy mi się wydaje?? ogólnie ciężko mi pisać bo ja mam amplituner

4. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    masz zapewne zestaw kina domowego. nie masz w nim wejścia tylko wyjście optyczne na dodatkowy amplituner. nie podłączysz. Musisz mieć amplituner z wejściami. optical lub coaxial. z twoim kinem raczej nie ma szans. Masz zapewne dvd z cyfrowym procesorem dzwięku z którego wychodzi sygnał separowany na konkretne kanały. Tanie zestawy kina niestety nie posiadają opcji wprowadzenia sygnału zewnętrznego. A jeśli jednak okaże się że masz wejście opti to łączysz odtwarzacz z konsolą kablem optycznym i szukasz w menu opcji AUX czyli opcji wejścia sygnału z zewnętrznego urządzenia.

5. sqniarz

sqniarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A odnośnie tych gier na live

6. kretos666

kretos666 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: