1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox kupno

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez macie5kk, Lipiec 23, 2012.

1. macie5kk

macie5kk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    siema.
    kupuje xboxa na allegro.
    mam okablowanie ze starego xboxa.
    i akurat znalazłem takiego xboxa bez okablowania Jasper : XBOX 360 ARCADE+NAJNOWSZY LT3.0 TYLKO 189`PLN (2504670781) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy jasper bedzie dobry?
    i ogólnie czy warto go kupić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie lepiej Jaspera kupic ?

4. macie5kk

macie5kk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. milosz0306

milosz0306 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    powiem tak : jak widzisz jest to handlarz, jedni mają zdanie że nie ufają handlarzom ( ja ) a inni nic z tego nie robią czy to handlarz czy prywatna osoba . Ja bym nie kupował, ale Ty możesz mieć inne zdanie . Cena, no nawet nawet, ja ostatnio dałem 425+25(przesyłka) czyli 450 za takiego samego czyli xbox 360 Arcade Jasper LT 3.0 tyle że z jednym padem i 3 gry . Jak nie przeszkdza Ci że od handlarza to bierz

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum