1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox lagi w Naruto storm 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarek Czarnota, Lipiec 26, 2013.

1. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem... w naruto storm 3 mam lagi :/ nie sa ogromne bo sa to okolo polsekundowe opuznienia ale jednak niemilosiernie utrudniają mi gre :/ internet 1.5mb ze skokami do 2mb. Livcebox 2.0, da sie jakos ustawić by konsola miała wysokie wykorzystanie łącza? Macie jakieś pomysły jak mogę rozwiązać ten problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ja mam pomysł. Zmień dostawcę internetu bo Neostrada to złodzieje. U mnie nie dosyć że ping zawsze wysoki (około 200 ms wzwyż) to jeszcze nawet połowy prędkości często nie mam.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

4. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale problem w tym, ze ja na ogol na 9internet nie narzekam... glownie chodzi mi o to, zeby mi ta gra przez internet dzialala w czasie rzeczywistym tak jak we free battle. Da się tak? :) poltora mega net powinien dać rade, szczegolnie, ze podobno w ninja storm 3 zmniejszył się poziom opuznien. Sprawdzałem na generations i na ninja storm 3 i w obu po kliknieciu klawisza postac reaguje od ok.pol sekundy do sekundy puzniej :/

Wczytywanie...

Poleć forum