1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox łapie zawiechę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Damianbmw12345, Kwiecień 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    Siemka. Mam problem, gram w forze 3 przez multi, i ostatnio przy wybieraniu samochodu konsola złapała 2 razy zawiechę, wcześniej jeszcze złapała 3 razy zawiechę przy wchodzeniu na serwer, w innych grach raczej mi się nic nie dzieje.
    Czego to może być wina?? aha dodam jeszcze że gra jest orginalna i zapisana na dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Sprzęt, jak sprzęt może się zawiesić. Nigdy komp Ci się nie zawiesił?

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Duzo ludzi widzialem ze ma problem ze zwiechami w Forzy w tybie online, zgraj swoj profil na pendrive i wyjmij dysk, zobaczysz wtedy, ja mysle ze to wina dysku, ogolnie duzo gier lapie zwiechy przez dysk, to jest dziwna sprawa.

5. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz jak usuniesz grę z dysku czy nadal będzie się zawieszać uruchamiając i grając z płyty - obstawiam że w 95% nie będzie problemu z graniem. Następnie wyczyść pamięć podręczną konsoli i skopiuj z powrotem grę na dysk. Problem powinien minąć.

6. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    zrobiłem format dysku i jak na razie wszystko ok. Dzięki wszystkim za odpowiedź. Pozdrawiam.

7. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gów..... Ci da ten format ,zawieszki będą wystepować ponownie ,to nie wina konsoli tylko spier.....go trybu wieloosobowego ,u mnie to samo ,myslałem ,że ostatki konsoli ,Turn 10 musiał przecież coś spieprzyć ,zwiechy występują przez błąd łącza ,a nie dysk jak ktos pisze wyżej.
    Podobne przypadki miałem w Race Drive Grid (tryb wieloosobowy)ale nie na taką skalę jak F3 gdzie czasem trzeba kilka razy wyłączać przyciskiem na konsoli ,aby zagrać, śmiech na sali !! tymbardziej ,że zaczyna ich pier........ z tymi DLC ,ale naprawić błąd gry to się nie chcę.

8. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Może być wina: dysku, konsoli, płyty.

9. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Ogolnie to, to może być wina wszystkiego, ale forza to dziwna jest, bo mi sie nawet czasami wiesza na singlu :/ przy żadnej innej grze tak nie mam tylko przy tym. Na początku myślałem ze to pan RROD albo coś sie zbliża, ale teraz się juz do tego przyzwyczaiłem :p

10. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    chyba masz rację, bo dzisiaj wchodzę na jakiś serwer a tu nagle DEAD, konsola złapała zwiechę.

11. Basteczeq

Basteczeq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Odkurz go, mój tez łapał zwieche ale odkurzyłem i jest ok

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.