1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox life gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spodzik02, Luty 3, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spodzik02

spodzik02 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, potrzebuję pomocy, jestem świeżakiem, byłem zalogowany na xbox life jako objectedbee604, zakupiłem kartę w saturnie z xbox life gold na rok, założyłem na kompie konto w Microsoft na stronie https://account.xbox.com/pl , jako login podałem spodzik02, mam tam aktywowane na rok konto gold, jak to przenieść na xbox i na gracza objectedbee604 ? Jeśli ktoś może mi pomóc i chciałby abym doprecyzował pytanie to piszcie. Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie da się przenieść golda, trzeba było ładować kod przez Xbox'a na tym koncie co chciałeś go używać. Teraz pobierz profil spodzik02 na konsole i na nim graj.

Wysłano z Motorola Moto G

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie da się przenieść golda z konta na konto...

5. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co to xbox life?

Zaloguj się na konsoli z nowym kontem

6. spodzik02

spodzik02 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0