1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live 1 miesiąc a Free Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawinet, Lipiec 2, 2009.

1. dawinet

dawinet Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    siema mam pytanie. Mam xboxa live i mam 1 miesiąc gratis golda i mam również zakupiony 1 miesiąc golda. Pytanie brzmi czy jak doładuje ta kupioną zdrapką na 1miesiąc to ten darmowy 1 golda przepadnie czy bedzie 2 miesiące??

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  4. dawinet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    aha ok dzięki a tak poza tematem jak chcem wprowadzić ten kod to trzeba podac adres zamieszkania... więc trzeba podawać prawdziwe dane >>??

5. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    jakbyś podał prawdziwe dane(adres z Polski) to system odrzuciłby kod pocztowy. Musisz więc podać kod pocztowy z Anglii albo USA, albo innego państwa gdzie jest oficjalny LIVE

6. dawinet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Podlaska
    dzięki wielkie za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum