1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live 1$ pytanie i paypal

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez banan1996, Lipiec 18, 2010.

1. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam pytanie czy ten gold na miesiąc za 1$ nadal aktualny? Słyszałem ze jak się to odpali to jest jakieś moth to moth co to jest? Da się to usunąć dzwoniąc do microsofta? A teraz o paypalu. Jak mogę zapłacić przez niego za golda na oficjalnej stronie xboxlive niby się da ale jak? Jak daję zmianę na golda wypełniam te pola z adresem itp. to potem u góry mam tylko rodzaje kart do wyboru. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    Gdy zakupisz Golda za 1$ na miesiąc uaktywnia Ci się "Month to month" abonament, czyli płatności rozliczane są miesięcznie, oczywiście następne miesiące nie są już za dolara tylko w normalnej cenie. Zanulować możesz to na xboxlive.com na swoim koncie w zakładce z płatnośćiami po miesiącu płacąc 1$. Co do płatności PayPalem to nie wiem, sam korzystam z kodów z allegro, są najtańsze i najprostsze i to tobie też polecam.

4. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    on nie byl za jednego dolara tylko funta i juz nie jest aktualny bo jak wchodzilo sie na xbox live to byla tam jakas data tego waznosci wiem ze sie skonczyla

5. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem wiem, że z allegro i taniej i wygodniej, ale mam na paypal'u kasę zarobioną na hotfile i chciałem ją wykorzystać właśnie tak, jak się nie da to kupie mw2 na steam, ale wole golda. Może ktoś wie jak zapłacić przez paypal?

Wczytywanie...

Poleć forum