1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live 10 listopada w Polsce. Migracja. Drogo

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez jakubkameleon, Październik 13, 2010.

1. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nowe informacje w w sprawie uruchomienia live na Polskę przedstawiam oto artykuł opisujący szczegóły link do artykułu:

Xbox live 10 listopada w Polsce

Co wy o tym sądzicie? Jak dla mnie to dość drogo za swój abonament gold płaciłem około 140zł a tu teraz będzie o 100zł więcej nie wiem czy w takim razie przeniosę konto jeśli te informacje się potwierdzą... Z xbox live interesuje mnie tylko granie więc chyba narazie podziękuje i postoje....

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaverickPL

MaverickPL Guest

Po pierwsze abonament bedzie 250, a nie 100... po drugie mozesz sobie dalej kupowac zdrpaki na allegro. W czym problem.
    MS widocznie nie chce sobie zawracac glowy obsluga klienta wiec ustawil ceny zaporowe.
    Coz... maja w zwyczaju zeby robiac cos na co ludzie czekaja od dluzszego czasu pozostawic jednak pewien niedosyt i niesmak.

Nie bardzo rozumiem tak idiotyczna decyzje, ale widac jakis marketoid sadzi ze osoba ktora woli zaplacic karta za abonament z poziomu konsoli, powinna zaplacic wiecej.

4. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie sto złotych tylko o sto więcej mój błąd, będę kupował na allegro zdrapki, ale sądzisz, że te z allegro nie zdrożeją? Prawdopodobnie sprzedawcy będzą chcieli to wykorzystać i te ceny też wzrosną...
    Kolejne pytanie rozszerzają usługę na Polskę czy jakiś Inteligent nie wpadnie na pomysł aby póścić specjalną edycję zdrapek w zaporowej cenie?

5. SeDaN

SeDaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chrostkowo Nowe
    Na Allegro są zdrapki na cały świat za 140zł i to się nie zmieni.

6. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz to na piśmie od M$? Nie wiadomo co wymyślą więc jak bym tak nie wyrokował....

7. OstrY125

OstrY125 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nasielsk
    Eh... Dopiero 10 Listopada szkoda a myślałem że będzie pod koniec października ;/ no ale cóż.

8. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mimo wszystko sugerował bym zaczekać z przeniesiem konta kilka dni aby zobaczyć co będzie się działo i jak opiszą to inni wyłączając ich pierwsze dni zachwytu....

9. MaverickPL

MaverickPL Guest

Malo prawdopodobne. Bo jesli zdrozeja to kupisz zdrapke w amazonie albo ebay'u po cenach amerykanskich i po klopocie.
    Akurat na abonamenty gold nie ma rozroznienia na europe, usa czy poszczegolne kraje. Tylko punkty trzeba kupowac na EU albo US, przy czym zawsze mozesz kupic je w UK i zaplacic 150zeta za 4200 pkt, a nie 100 zeta za 2000.

Coz... tyle lat czekania, tyle obietnic... taka wielka operacja logistyczna (sic!)... i jak zawsze niesmak pozostanie bo jakis marketoid pomyslal ze mozna przylozyc cene z kosmosu.

10. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pamiętaj że są inne serwisy na których można zakupic taki kod, po za tym wszyscy sprzedawcy musieliby solidarnie podniesc cene a w to nie wierze, zawsze ktoś sie wyłamie by sprzedać więcej=taniej

11. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie rozumiecie chodziło mi o to, że "otwierając" live na Polskę, czy nie będzie "zdrapek specjalnych" tylko na Polskę w kosmicznej cenie... Skoro uruchomiają usługę tu, to ile to kłopotu aby ograniczyć działanie zdrapek tylko dedykowanych na ten kraj....

12. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam jeszcze takie pytanie.
    Czy jako użytkownik zauważę jakąś różnice poza 2.5x wyższym abonamentem gdy przełączę konto na Polskę ?

13. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam pytanie jak dziś kupie konto gold na 14 miesiecy na allegro to jak przeniose konto załóżmy 11 listopada to w Polsce będę miał live ?

14. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdybyś wszedł w link z pierwszego postu to wiedziałbyś, że przeniosą cały pozostały okres live'a na polskie konto.

15. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie! Jest link do artykułu proszę przeczytać a potem wypowiadać swoją opinię na ten temat

16. Bajapl

Bajapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystkie ceny beda jak do tej pory;p

17. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    To jak za 2 dni startuje ?
    Wiecie o której godzinie ? :D

18. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie o 00:00 z 9 na 10 listopada. Czyli juz za 26 GODZIN !!

19. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    mam pytanie... Na poczatek jest xbl gold za darmo przez miesiac, a potem jest xbl free. czy jak mam xbl free to moge grac np gta4 ze zniajomymi?

20. Gambit_80

Gambit_80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na free czyli silver grac nie mozesz - tylko gols lub system link lub xlink kai

Wczytywanie...

Poleć forum