1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live 48h,Pilne!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Staszy, Grudzień 24, 2010.

1. Staszy

Staszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć , szukam osoby która ma do sprzedania lub do oddania kod na 48h , chętnie bym przetestował Fifa przez net lecz nie posiadam juz Golda :/

Prosze o świąteczny gest :)
    Jeśli ktoś ma kilka kodów to też chętnie przyjmę lub wymienie za doładowanie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Staszy

Staszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie chodzi o to ze nie mam szkoda mi 2zł , lecz nie posiadam konta w banku :/

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wysyłam Ci kody na PW. Nie gwarantuje, że działają bo kupiłem je prawie miesiąc temu (a jak masz konto założone w Polsce to na pewno nie zadziałają).

Wczytywanie...

Poleć forum