1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE 48h

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez suchy62, Październik 18, 2011.

1. suchy62

suchy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar kupić na allegro klucz 48h LIVE
    XBOX LIVE 48 H EU/US + SKLEP+ AUTOMAT + 1MIN (1866224351) - Aukcje internetowe Allegro
    I mam pytanko, czy zadziała ona na moim koncie?

Kody działają na kontach Europejskich (EU)
    oraz Amerykańskich (US) "Kody nie działają na kontach Polskich / Zmigrowanych do Polski"

Czy będe musiał zmigrować gdzieś moje konto? Jeśli tak to jak?
    I jaka jest jeszcze możliwość uzyskania tych kodów? Skąd je wziąć? Widziałem temat z prośbami o te kody więc tak jakby były "rozdawane"?

I jeszcze w związku z:
    Drodzy Allegrowicze Kod 48 Godzinny do usługi Xbox Live nie zmienia statusu na GOLD

Ale grać na multi będzie można w gierki przez te 48h?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Znajdź inną aukcje. Najpierw jest napisane, że działa w europie, później że nie działa w Polsce. Jedno zaprzecza drugiemu.

4. suchy62

suchy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Akurat jedynie ta jedna dostępna jest z ofertą na 48h dlatego tez pytalem skąd jeszcze można wziąć kod;)
    Jeden kupiłem, dziś sprawdze czy zadziala

Wpisałem i zadziałało, możliwość multiplayer na 48h

Wczytywanie...

Poleć forum