1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live a Blueconnect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozub, Luty 6, 2010.

1. kozub

kozub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim ,

Mam dwa pytanka pierwsze dotyczy połączenie xbox live przez blueconnect jednak nie chodzi mi o konfiguracje lecz o informacje jak takie granie wpływa na ograniczenie transferu w moim przypadku 4 GB.

Drugie pytanie dotyczy gry fifa 2010 , mam dziwny problem ponieważ kiedy chcę zagrać z kumplem 2 x 2 z osobą z moich przyjaciół to ledwo co się połączymy a gra wysyła już informacje ze sesja jest niedostępna. W czym może być problem? Dodam że problem nie występuje gdy gram z przypadkowymi graczami.

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stopa

Stopa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, może ograniczyć transfer. Jak to nie wiem. Najlepiej to odpal jakieś multi na 1 minutę i zobacz ile zeżre. Jak to będą 1-20 kb to się nie martw. Jak więcej to może ci nie starczyć.

Co do fify to błąd leży gdzie po stronie człowieka, nie maszyny.

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

ja ci powiem tak jak gram w halo 3 to 2 minuty gry to ok.1mb(raczej trochę mniej)
    A więc dziennie możesz zużyć z tym limitem 132 mb,a to jest dzienne 234 minuty gry.
    Wiem że to tak dokładnie podałem,ale w moim przypadku się sprawdza:)

Wczytywanie...

Poleć forum