1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live a internet LTE z limitami ?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Gontar, Listopad 21, 2014.

1. Gontar

Gontar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Posiadam router przenośny, z internetem mobilnym na kartę LTE ( działa szybko) jednak mam miesięczny limit 18GB, za tam 40 zł mogę powiększyć sobie na 50 gb.. Nie grałem jeszcze nigdy na Xbox LIVE , mimo tego że mam 360tkę od premiery..

Chciałbym w końcu spróbować pograć na live, znalazłem za 120 zł abonament na 12 miesięcy jednak chciałbym najpierw sprawdzić jak to będzie w ogóle chodziło... Znalazłem kilka kluczy na 7 dni itp więc spróboje, chciałbym tylko spytać Xbox Live jest bardzo transmisjo dano żerny ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bierze tyle co nic
    jeśli nie gadasz przez headset to nie będzie problemu z limitem

sam kiedyś to sprawdzałem i np. pełne lobby w fm4 i 1h grania = 20mb danych

4. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Miałem kiedyś internet z playa z limitem 16 GB. Zdarzało się, że grałem codziennie po parę godzin i było ok.

5. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja testowalem bf4. 30mb na mecz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

6. Gontar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki wielkie ! :)

W takim razie jakoś wytrzymam z tym LTE do sierpnia a potem oczywiście kablowy :)

jeszcze spytam o jedną rzecz.. jeśli nigdy nie zakładałem konta Xbox live to należy mi się ten Goldziak na 30 dni ? :)

7. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jeśli konsola nie jest z drugiej ręki i nie został darmowy gold wcześniej wykorzystany to tak. Tylko pewnie będziesz musiał dodać kartę płatniczą.

8. Gontar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jestem pierwszym właścicielem :) Dzięki można zamknąć do zobaczenia na Live :D

9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Dodam tylko że przy XBL nie tyle istotna jest ilość danych a nawet szybkość łącza, co stabilność połączenia. Zazwyczaj ludzie patrzą tylko na liczbę "ile Mb/s ściągam", a tu raczej ważniejszy jest dobry ping i upstream. Włosy sobie z głowy wyrwiesz gdy na takim chwiejnym łączu grał będziesz w Destiny i po ubiciu bossa wywali Cię do menu zanim zaliczy misję (z autopsji na lte z Play) :)

10. Gontar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiec tak , mam dwie gierki fifa 15 w której granie online to po prostu zalamka, ni nie da się grać przegrywam wszystkie mecze odechciewa się grać .. Wyłączyłem jakieś ustawienia w routerze związane z p2p bo wyczytałem ze to poprawia lagi w fifie .. Pomogło ale nadal nie da się grać, natomiast w NBA 2k15 jest pięknie żadnych zwiech nawet przez sekundę, granie online to czysta przyjemność . Pobrałem na tablet aplikacje speedtest.net pingi 80-100 zależy od godziny , ściąganie 2,2 Mb, dziwne bo zazwyczaj ściąganie leci z prędkością 600-650 kbs. Kurczę nie wiem co robić planuje kupić jakiegoś coda czy coś żeby pograć online albo np takie destiny ale boje się ze wywalę kasę w błoto przez neta. Pozdrawiam

11. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jest do pobrania demo Destiny więc możesz sprawdzić jak to działa. Forum Bungie jest wręcz zalane postami ludzi a propos rwania połączenia. Destiny jest pod tym względem bardzo wrażliwe, a Bungie otwarcie zaleca wręcz granie po kablu, a już w ogóle odradza net mobilny. Co do tego drugiego to zgadzam się w zupełności. Destiny ma jeszcze tak, że nic Ci się nie pauzuje w momencie utraty łączności z ich serwerem tylko od razu jest wylot do menu bez ostrzeżenia i cała krew w piach. Parę razy chciałem konsolę za okno wyrzucić :)

12. Gontar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kurczę w Far cry 4 tez jest w porządku tylko trochę mało fpsow no ale to raczej wina konsoli a nie internetu :) nie wiem co z ta fifa ;-(

13. pawel188

pawel188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z domu:D
    Wszyscy piszą o odebranych danych a nikt nie napisze o wysłanych ja też gram na mobilnym necie i jakieś 70 mb poleci na godzinę w sumie wyslane i odebrane, ja WiFi udostępniam z lapka i śmiga jak trzeba

14. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Z tego co ja kiedyś wyczytałem na stronie xbox.com do poprawnego i stabilnego funkcjonowania usługi xbox live na konsoli xbox 360 oraz xone jest wymagana minimalna przepustowość łącza na poziomie :
    ściąganie 5 mb\s
    wysyłanie 1 mb\s
    nie mówię tu że jeżeli ktoś ma wolniejszy internet xbox live mu nie zadziała, owszem zadziała, lecz wówczas mogą wystąpić lagi opóźnienia i inne dziwne rzeczy z tym związane

15. pawel188

pawel188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z domu:D
    co ty w GTA v grałem na 1mb pobieranie 200kb wysyłanie i lagow nie bylo

Wczytywanie...

Poleć forum