1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live a Paypal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xolorian, Maj 17, 2012.

1. Xolorian

Xolorian Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Mam pytanie do ludzi którzy używają Paypala aby zakupić Xbox Live. Więc tak. Mam na koncie na PP 20 zł, ponieważ chciałby kupić Xbox Live za 2 funty na 2 miechy. Moje konto jest zarejstrowane na UK. Jednak próbojąc dodać konto PP na Live nie mogę ponieważ chce tam aby skojarzyć kartę kredytową.

Rozumiem że nie moge wykorzystać tych 20 zł by kupić Live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Oddsoul

Oddsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak autor tematu dalej szuka rozwiązania, to żeby nie "kojarzyć" karty kredytowej z Xbox.com i płacić przez Paypal, to musisz zweryfikować konto PP z bankiem, jak zweryfikujesz, dane będą poprawne i wszystko będzie cacy, to wtedy kupujesz Gold bez karty kredytowej. Podajesz tylko email na który masz zarejestrowany PP oraz hasło. Jak kupisz, to pamiętaj o wyłączeniu automatycznego odnawiania na xbox.com.

4. szybki999

szybki999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chełm
    Ja mam 2 zweryfikowane konta i żadnym zapłacić się nie da.

5. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Zgadza się nie zapłacisz bez przypisanej karty kredytowej.Przerabiałem temat. Pozdrawiam

6. aazmath

aazmath Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ONY-OP-SK
    Nawet jak jest debetowa przypisana polska która normalnie na ebay itp moge płacić? Tzn tam nie mam problemu z zapłatą

Wczytywanie...

Poleć forum