1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live a save'y

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcel96, Marzec 2, 2013.

1. Marcel96

Marcel96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam przeróbkę RGH i za każdym razem gdy uruchamiam grę pojawia się informacja o konieczności logowania do Xbox Live, bo bez zalogowania gra nie będzie zapisywana. Czy się można z tą przeróbką zalogować do Xbox Live i czy można się łączyć się z internetem np. oglądać filmiki na You Tube? Mam jeszcze dwa pytania: Dlaczego nie wszystkie gry pojawiają sie na dashu oryginalnym a tylko na freestyle dash? Czy da się utworzyć okładki do gier w oryginalnym dashu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Xbox Live a save'y

Jeśli nasz RGH to nie łącz się z Live bo to oznacza ban ;) z drugiej zaś strony i tak robiąc RGH to tak jakbyś nałożył bana na siebie :p

Dlaczego jedne gry widać w fsd a w oryginalnym nie? Bo jak jest to piracka wersja gry to ich nie widać.

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

4. Marcel96

Marcel96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To w jaki sposób zapisywać gry na Xboxie?

5. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Xbox Live a save'y

Zwyczajnie na dysku

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

Wczytywanie...

Poleć forum