1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live aktywowane na innym koncie - jak przenieść

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez djmarco, Wrzesień 7, 2015.

1. djmarco

djmarco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Kupiłem kod ale przez pomyłkę aktywowałem nie na tym koncie co powinienem (niestety mam dwa). Chce przenieść tą subskrypcję na prawidłowe konto pod którym mam konsole. Da się to jakoś zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da się przenieść, nawet MS Ci tego nie zrobi.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czy kupiłeś konto już z aktywowanym goldem? :D
    Nie da się tego przenieść... Jakbyś miał XO to ustawiasz jako domowe to konto i normalnie na Twoim gold też działa.

5. djmarco

djmarco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam od dawna dwa konta. Jedno jest na Xboxie 360 a drugie służy mi do MS. Kupiłem kod i zalogowałem się na koncie którego używam tylko do MS a nie do xboxa.

To jak nie da się przenieść subskrypcji to jak zalogować się na xboxie na inne konto?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No normalnie robisz logowanie na te konto gdzie wbiłeś golda i grasz, innego wyjścia nie ma w tej sytuacji na x360. Nie zagrasz na swoim koncie bez golda w gry sieciowe.

Wczytywanie...

Poleć forum