1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bzyk144, Sierpień 29, 2012.

1. Bzyk144

Bzyk144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gdzie najlepiej na allegro albo w jakimś sklepie kupić xbox live gold 3 miesiące w cenie 39-41zł ?

Proszę o zdanie kogoś kto kupywał już takie kody z allegro albo sklepu internetowego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  4. Bzyk144

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak wiem że to łatwe, ale czemu tam pisze że liczba kodów w bazie to 0 ?

5. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Tzn ze kody pewnie juz wyszly. Tak trudno zadzwonic na kontakt i mialbys odp w ciagu kilku min i nie musialbys czekac na nastepna odp na forum.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Bzyk144

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na twoją wiadomość czekałem z niecierpliwością.

7. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co do tego ze zero kodow tez sie dolaczam:D bo tez tego ie rozumiem:D a dzwonic mi sie nie chce bo jeszcze mi to nie potrzebne

8. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    zero kodów w bazie oznacza to,że nie ma ich w automatorze czyli bocie który po zaksiegowaniu kasy automatycznie wysyła ci na maila kod :)
    Najlepiej jest nie pakować się w kupno live w takiej sytuacji,bo możesz sie zaczekać tak jak ja :(
    Najlepiej jest nie kupować od takich cieciów,bo zwrotu kasy nie ma i na kod też juz czakam 2 dni :(

Najlepiej kupowac na keye.pl może i cena jest pare złotych większa,ale kody na czas i rabaty są :D

Wczytywanie...

Poleć forum