1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live aplikacje

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PIKOxPL, Sierpień 2, 2012.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Mam pewien problem wiec mam konto UK na xbox live i moge sciagac aplikacje takie jak zune czy video marketreaplace no ale nie moge nic korzystac bo potrzebny jest jakis abonament no i tam jest 14 dniowy trial wiec wziolem chcieli bym podal konto paypal ale wyskoczyl kod stanu jak w kazdej aplikacji moze ktos wie o co biega ? mam konto UK ale w konsoli dane systemowe POLSKA i jezyk Polski.

Moze dlatego ze przy zrobieniu konta paypal nie dodalem karty kredytowej albo nie dodalem rachunku bankowego ale chyba to mozna zmyslic jak sie robi fakowe konto z ktorego nie bede korzystal potem mozna to usunac na ixie.

Rozwiązywanie problemów z płatnościami PayPal

Wyświetlany komunikat o błędzie: 8382025C konto PayPal, które chcesz dodać nie jest obsługiwane. Usługa Xbox LIVE akceptuje wyłącznie te konta PayPal, w których źródłem finansowania jest karta kredytowa lub potwierdzony rachunek bankowy. Dodaj do swojego konta PayPal jedno z tych źródeł finansowania lub skorzystaj z innego konta PayPal.

Tak samo na koncie brata mozna wziasc 1 miesieczny gold ale tez jest blad stanu lipa troche ale nic nie bedzie za darmo :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Najlepiej kup zdrapke i wpisz kod na xbox'ie. 3 miesiace czlonkostwa gold za okolo 40zl. Allegro i te sprawy.

4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    niby po co mam to zrobic ? jak mam golda tu chodzi o korzystanie z aplikacji na ixie jedynie moge korzystac z youtube i vevo niby to wystarczy ale jest jeszcze cos jak zune i tam mozna se posłuchac kazda muze ale ze nie mam tak jakby abonamentu na ta aplikacje chce skorzystac z 14 dniowego triala ale musze albo podac karte kredytowa albo konto paypal czyli tez podac karte lub konto bankowe czy podobnego.

Ogolnie wybralem UK bo wtedy nie mozna bylo brac polskiego konta a i tak w PL nie ma zadnych aplikacji poza Youtube i Facebookiem chyba ze cos sie zmienilo ale ja tego nie wiem :p

Wczytywanie...

Poleć forum