1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox Live Arcade Na RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bodzio.man, Grudzień 27, 2012.

1. bodzio.man

bodzio.man Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    ok. Racibórza
    Witam. Zastanawia mnie kwestia aktualizacji gier XBox Live Arcade na konsolach z RGH. Dziś mając chwile czasu dościgałem sobie brakujące okładki. Zainteresowała mnie opcja ''Zarządzaj aktualiz.TU" kliknąłem i po chwili ukazała mi się lista
    I tak mnie zastanowiło czy jest to bezpieczne (ban) bo z skądś to musi pobrać tą aktualizacje .A jeśli bezpieczne to jak postępować żeby poprawnie wgrać ?
    Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. zmijek

zmijek Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Malbork
    Odp: XBox Live Arcade Na RGH

Smialo zciagaj

wysłane z xperia u za pomocą Tapatalk 2

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: XBox Live Arcade Na RGH

jest to bezpieczne, najedz na najnowszą wersje title update i nacisnij '' a'' (uaktywnij)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum