1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Bardzo WAZNE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Virus883, Maj 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Virus883

Virus883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszyskich , mam pytanie odnosnie live. podlaczylem X-a do neta , zrobilem konto live na istniejacym kacie ktore zalozylem , i mam normalnie dzialajace live , tylko nie wiem czy jest to wersja probna czy ograniczona albo moze to i to ,poniewaz chce wykupic zdrapke ale nie wiem wlasnie jak to jest , wersja Arcade :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zagraj przez siec to sie dowiesz.

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Albo zobacz jaki masz kolor na karcie gracza:
    srebrny: masz konto silver
    złoty: masz konto gold (jak masz całe złote bez żadnych wzorków, takich jakby kułeczek to masz trial a jak masz z tym wzorkiem to masz normalne).

5. Virus883

Virus883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisze mi cos takiego : Xbox Live 1 month Gold Membership Free Trial , jest to jakas ograniczona wersja ? i mam pytanie czy przez zdobywanie punktow Live grajac w gry moge wykupic oryginalna gre za te punkty ? chodzi mi o nowsze gry a nie jakies tetrisy :)

6. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    jest to normalna wersja gold na 1 miesiąc za free, którą dostajesz wraz z nową konsolką. Chodzi ci o pkt GS za robienie achievementów? służą one tylko i wyłącznie do lansu :) jeżeli chcesz kupić jakiś dodatek, grę to musisz kupić zdrapkę microsoft points np.: na allegro.

7. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Xbox Live 1 month Gold Membership Free Trial - jest to darmowy miesiąc dołączony do każdej konsoli. Jest to taki sam gold jak ze zdrapki (możesz założyć trzy takie konta).

Punkty GS zdobywane w grach służą jedynie do celów "pokazowych", możesz pochwalić się znajomym. Aby zakupić gry potrzebujesz punktów MS. Poszukaj na allegro to zobaczysz ile kosztują.

8. Virus883

Virus883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a orientujesz sie mniej wiecej ile trzeba miec punktow ze zdrapki zeby kupic giere jakas ? np UFC czy call of duty 4 ? :)

9. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    gry chyba nie kupisz na xbl, gdyż nie posiadamy polskiego xbl i ta funkcja jest dla nas niedostępna. Jednak nie jestem pewien na 100%

10. Virus883

Virus883 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha nom to dzieki wielkie za info :) Pozdrawiam :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum