1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live battlefield1943

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dareq Stępień, Grudzień 7, 2012.

1. Dareq Stępień

Dareq Stępień Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin i okolice
    Siema!
    Mam trzy pytanka :
    1.Na xbox live jest dostępna za darmo wersja demo battlefield1943 multiplayer na 30 min gry.Ja już wykorzystałem swój czas.Imoje pytanko jest takie czy ściągne na innym profilu będe mógł grać znowu???
    2.Jakie znacie darmowe gry na xbox live z multiplayer???
    3.Znacie jakieś sposoby na darmowe microsoft points??
    JESTEM ŚWIEŻAK NA FORUM :playful: MÓJ NICK NA LIVE :SornestPL
    Gry:Assasin Creed Revelations,Fifa10 ,wiele wersji demo...Pozdro dla wszystkich fanów xboxa

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Na drugie konto watpie sproboj. Darmowa jest happy wars i 2 Jakies jeszcze. Na ms point nie ma i nie bedzie darmowych punktow. Battle na allegro da sie tanio kupic zapewne

4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Xbox live battlefield1943

1. Raczej powinno sie udac, chyba ze te 30 min jest przypisane na konsole. Warto sprobowac.
    2. Harms Way?
    3. Na darmowe Microsoft Points sposobu nie ma i pewnie nie bedzie. Wszystkie strony z reflinkami to oszustwa. Jedynie triale 48h na Xbox Live.

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

Wczytywanie...

Poleć forum