XBOX LIVE będzie tolerancyjne.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Geje i lesbijki w końcu mogą ujawnić swoją tożsamość. Microsoft odblokowuje nowe słowa, które można wpisać przy swoim profilu na XBL.

Dotychczas niektóre ze słów były zabronione podczas opisywania profilu na Xbox Live. Teraz Microsoft udostępnił takie, dzięki którym ludzie o różnej orientacji seksualnej i wyznaniu mogą bez problemu się identyfikować. Mowa tutaj o takich słowach jak: "Lesbian", "Gay", "Bi", "Transgender" i "Straight". Można je teraz użyć nie tylko do opisu naszego avatara, ale także jako Gamertag. Microsoft zmienia tym samym swoją strategię. Wcześniej wymienione słowa były zabronione ze względu na to, że mogą wywoływać niepotrzebne konflikty i napięcia między użytkownikami Xbox Live.

GamerStation.pl - Xbox360, Playstation 3, Wii
Eeee... fajnie :D
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
niech zrobia xbl w polsce , a nie takie *******y
 

Batonax

Użytkownik
Użytkownik
niech zrobia xbl w polsce , a nie takie *******y
polać mu
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Nie no kurcze robią xbox live dla pedałów a dla polski nie :/ coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem PS3
 

kreeet84

Użytkownik
Użytkownik
niech zrobia xbl w polsce , a nie takie *******y
tolerancyjne, a co mnie to... w PL musi byc xbl; a nie jakies slowka odblokowane!!!
 

naruto29

Banned
Użytkownik
jezu to tak trudno zmienić region na W Brytanię i sie ma xbox live i inne;))??
 

antado

Użytkownik
Użytkownik
widocznie z punktu widzenia M$ bardziej się opłaca być "Transem" grającym na x`ie w Stanach niż "Straightem" w Polsce (z całym szacunkiem dla innych orientacji)
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja sobie też wpisze "Straight" i co ? Teraz mogę :) I co z tego? CHCEMY XBL PL !! A SoTeR podobno PSN też ma być płatne z tego co słyszałem :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
jezu to tak trudno zmienić region na W Brytanię i sie ma xbox live i inne;))??
Ale tu chodzi o blokadę regionalna na niektóre gry do pobrania :)
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale tu chodzi o blokadę regionalna na niektóre gry do pobrania :)
Nie tylko gry, dodatki np. do COD'a. Chciałem sobie kupić grę Arcade Wolf 3D ale co? Blokada regionalna :( Do d*** z takim czymś... :(
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niech zrobia xbl w polsce , a nie takie *******y
zgadzam się w 10000000%.
 

stanko111

Użytkownik
Użytkownik
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom