1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live bezpieczeństwo

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez devil3998822, Maj 14, 2012.

1. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ostatnio słyszałem o włamaniach na konta xbox live i aż mnie ciarki przeszły osobiście xboxa mam dopiero 2 miesiące niedługo kupie router i będe śmigał przez neta ale są te nowe procedury i trzeba podać nr. karty kredytowej i czy moze to równiez być numer konta bankowego ??? bo karty nie mam i chodzi o to czy too jest bezpieczne bo ponoć kradną konta i nie podaje nikomu ani identyfikatora ani hasła dobrze strzeżone i trudne

ps. a jeśli idzie usunąć nr tej karty kredytowej to proszę o podanie sposobu ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prawdobnie się nie da

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiście, że się da na 100% telefonicznie. Czy przez strone tego już nie potwierdzę.

Wczytywanie...

Poleć forum