1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE BILL.MS.NET co to jest

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez triwet89, Luty 15, 2015.

1. triwet89

triwet89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xobxsa one konto gold itp.
    Mam wyłączoną suskrycje do automatycznego odnawiania golda. Ale jak sprawdziłem historie przelewów poszedł jakiś właśnie pod taką nazwą jak w tytule. chciałbym wiedzieć jak to wyłączyć i co to takiego jest.Nie kupiłem żadnej gry przez sklep xbox ani nic takiego. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Dodałeś kartę do konta MS. M$ sprawdza czy karta jest prawidłowo dodana i robi próbny przelew (autoryzację karty lub PP), prawdopodobnie kasę Ci zwrócą.

4. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi zawsze tak zabierają 3zł. Dla bezpieczeństwa zawsze po płatności kartą kasuje ją a każda weryfikacja to właśnie te 3 zł... w banku powiedzieli ze pieniądze te pewnie zwrócą ale od dwóch miesięcy nie dostałem zwrotu:)

5. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Ściema jak nic. Za każdy zakup pobierają Ci te 3 zł. Próbowałem nawet usunąć szybko dane do karty tuż po zakupie, ale niestety to nic nie dało ;p

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    3 zł zostało zwrócone po 5 dniach na konto do którego przypięta jest moja karta...

7. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Być może mi nie zwracali, bo odpinałem kartę od razu po zakupie...

8. maly7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kto wie, na logikę tak może być... i pewnie tak jest.

Ja po zakupach zawsze kartę usuwam i ani razu nie dostałem zwrotu

9. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    No i to by wszystko wyjasnialo...

10. maly7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ciekawe, czy jak dodam teraz kartę na tydzień, to zwrócą kasę za poprzednie transakcje. Może przelewy gdzieś wiszą w kolejce

11. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Dodaj, ale czemu tylko an tydzień? Przecież nie będzie żadnych ukrytych płątności. Ja myślałem, że te 3zł to właśnie ukryte koszty, więc po transakcji usuwam jąz danych billingowych. Teraz żałuję, bo trochę jużna tym straciłem ;p

12. Tobah1990

Tobah1990 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    lool ludzie przynajmniej jak ja płace załóżmy za gre na Xbox store kartą na kwote 50zł to realnie za gre płace 47zł + 3zł za tą transakcje do MS więc wychodzi na 0 przynajmniej tak to u mnie wygląda i nigdy nie usuwam mojej karty z MS

13. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Serio? U mnie pobiera kwote za grę plus te 3zl, ale tylko po kazdym ponownym podlaczeniu karty. Gdy robie wiecej zakupow bez odpinania karty 3zl pobiera tylko raz

14. dar0

dar0 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żory
    Witam,
    Chciałem dopytać, bo mam problem. Włączyłem 11 Lutego miesiąc gold za free, 13 lutego kupiłem zdrapke przez neta na 12m. Odpisałem kartę od konta. A w transakcjach z karty mam 12 marzec potrącenie 29zl z MSFT *XBOX LIVE. O co kaman?

15. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Może powinieneś napisać i zapytać o to ludzi z supportu? Ja tez korzystałem z identycznego połaczenia jak Ty i nic takiego nie miałem.

UP!!! Ostatnio robiłem pewne przeglądy i wszystko wychodzi na to, że KAŻDY powtarzam KAŻDY otrzymuje zwrot tych pieniędzy (3zł). Nieważne czy w trakcie usuwaliście kartę czy też nie - sam sprawdzałem. Po dokonaniu transakcji kwota za zakupiony content i te 3 zł za sprawdzenie karty umieszczana jest w "kwotach zablokowanych" na naszym koncie bankowym. Kwota za content zostaje odblokowana po paru dniach i pobierana fizycznie z konta. Kwota sprawdzająca karte zas zostaje nadal w zablokowanych przez okres 14 dni, po czym całkowicie znika z naszego konta (pieniądze wracają na nasze konto tak jakoby nigdy nie były do nikogo wysyłane). Zauważcie też brak tejże kwoty w ostatnich transakcjach. Właśnie wczoraj mijały 2 tygodnie od kasy zostawionej u ruskich i zwrócili mi co do grosza (nawet dostałem więcej zwrotu bo wtedy był inny kurs :p ). Ot to ;)

Buziole Smyki ! :D

Ostatnia edycja: Marzec 22, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum