1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live błąd kabla ethernet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikiwtp, Grudzień 26, 2013.

1. mikiwtp

mikiwtp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam,
    problem dotyczy kabla ethernet, grałem w live kilka ostatnich dni wszystko śmigało, aż do momentu powrotu z kościoła. Próbuje odpalić live i piszę, że połączenie nie jest możliwe, sprawdzam dostępne sieci- brak, nie znajduje kabla ethernet. Dodam, że xbox mam połączony mostkowo z laptopa tym właśnie kablem i komp również go nie znajduje (popularne hasło "kabel sieciowy jest odłączony") temat wałkowany milion razy jednak rozwiązania nie znalazłem. O jakimkolwiek spaleniu karty sieciowej w xboxie mowy raczej nie ma, tak samo w laptopie. Oszczędzanie energii wyłączone, karty odpalone, najnowsze sterowniki kart wgrane, rubryka udostępniania internetu innym urządzeniom w przypadku połączenia mostkowego jest nie możliwe, wszystkie opcje dot. IP zautomatyzowane,próbowałem chyba wszystkiego. Owy kabel na Sony Vaio śmiga (xbox go znajduje) z live nie łączy ale to już chyba kwestia DHCP (przy teście połączenia błąd wyskakuje zaraz przy sieci)
    Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Wczytywanie...

Poleć forum