1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live brak serwerów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pervymouse, Listopad 27, 2011.

1. pervymouse

pervymouse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kupiłem sobie pare dni temu xbox 360 slim 256gb + zestaw kinect. Stworzylem konto, zmienilem gamertag, i wykupilem xbox live gold na miesiac, nastepnie chcialem sobie pograc w pro street, ale pisalo ze nie znaleziono zadnych gier/serwerow, To samo z operation flashpoint dragon raising i halo reach i halo 3 i rowniesz to samo z grami na kinect. Niewiem czemu nie moge grac online, mam wykupione gold i z siecia wszystko OK, mam 50mb download i 12mb upload. Dodam ze jestem w Anglii i mam Wielka brytania jako regionalne i polski jezyk. Prosze o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kserax

Kserax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mazury
    Moze masz ograniczonego nata. Serwery halo 3 i reacha nie sa zamkniete poniewaz sam na nich gram.

Wczytywanie...

Poleć forum