1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live-co i jak?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gOgonek, Czerwiec 28, 2011.

1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Od około 4 miesięcy mam Xbox'a, ale dopiero dzisiaj postanowiłem podłączyć się do Xbox live. Mam kilka pytań co do tego.

-jeżeli chcę ściągnąć dodatkinp. do Forzy 3 to jeżeli coś kosztuje 400(czegoś tam) to znaczy, że pobierane jest to z czego?
    -jak mam dołączyć np w forzie3 do gry online i wejść na dany serwer?
    -jakie dodatki warto pobrać?

Ogólnie, wydaje mi się, że jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy i zechciałby mi to wszystko wytłumaczyć to niech po prostu poda mi nazwę swojego konta a dodam go do znajomych i przez mikro dogadamy się na live...

Z góry dziękuje za poświęcony mi czas, i wprowadzenie mnie w świat rozgrywki online... :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na jednym koncie podłączonym do live masz 30dni darmowego 'golda' czyli możliwości do gry online. Możesz zrobić max 3 konta(profile)
    Punkty (msp) można kupić na allegro/w empiku lub przez neta. Wklepujesz kod nawet w przegloądarce na xbox.com i doładowujesz konto daną liczbą msp
    Żeby grać online, to w prawie każdej grze jest ten sam algorytm. Uruchamiasz ją i szukasz opcji Multiplayer bądź xbox live i dalej to już wybierasz konkretne opcje
    Co do dodatków jakie ściągać to poszukaj na necie które cie interesują

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    1. tak jest pobieranie z xbox live ( Game Marketplace)
    2. Zależy jesli grasz z kumplami to oni wysylaja ci zaproszenie do gry ( ablo do gry i grupy gdzie mozesz z nimi rozmawiac oczywscie z kumpalami) a jak tak o chcesz to powinno byc szybka gra i wyszukuje ci jakis serwer az znajdzie
    3. Zależy jakie gry masz , do Forzy to pewnie jakies mapki albo auta :)

Wczytywanie...

Poleć forum