1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live cz.2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BushyAxis793, Sierpień 4, 2011.

1. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Witam to znowu ja i mam pytanie otóż odzyskałem już swój tag gracza, a że był on z komputera i to było w ogóle nieudane konto to chciałbym je usunąć czy jest to możliwe?

Drugie pytanie jeśli by nie szło usunąć można jakoś zmienić email bo na konsoli chce mieć swój osobisty nie chce drugiego tworzyć

Z góry bardzo dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Nie wiem czy da się usunąć konto ale chyba tak. Trzeba by było w opcjach poszukać.
    Email da się zmienić. Musisz zmienić ID gamertagu i tam wrzucić swój mail na którym chcesz owy gamertag mieć. Od zmiany ID będzie to twój login jak i email do konta

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie można usunąć. Jak chcesz zmienić e-mail, to załóż drugie konto na hotmail i przypisz do niego profil xbl.

5. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Dzięki wielkie panowie!

Ostatnie pytanie chciałbym zmienić stary tag gracza na inny a ten przypisać nowemu tyle , że do tego są potrzebne jakieś punkty czy coś - o co chodzi?

6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    MSpoints czyli waluta m$.
    Musisz kupić zdrapkę na allegro najlepiej, doładować konto i wtedy możesz zmianić GT. Jeżeli nie jest zbyt wartościowy ten GT dla Ciebie ( mało achi, brak golda ) to bardziej sie opłaca po prostu założyć nowe konto

7. BushyAxis793

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    To konto jest do kitu zrobiłem je po to żeby pograć w f1. I tam miałem chyba tylko20 punktów ...Takze bardzo mi zależy na zmianie tego taga...

Bardzo dziękuje za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum