1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live czekać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Exhard, Lipiec 13, 2010.

1. Exhard

Exhard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie pytanie. Dowiedziałem się ostatnio, że Xbox live ma być już w Polsce na jesień, a że niedawno zakupiłem konsolkę i jeszcze nie podłączyłem się do neta zastanawiam się Czy poczekać z tym do jesieni? przyzwyczaić się do grania na padzie czy też nie ma różnicy gdy zaloguję się jako Anglik? i korzystanie już dziś z Xbox live.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ale możesz założyć konto teraz, a gdy już będzie jesień założyć jeszcze raz ;)
    Na konsole możesz zakładać kont ile chcesz, ale TYLKO 3 pierwsze które zrobisz dostajesz Golda!

4. Kalita

Kalita Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard
    Teraz jako anglik sobie załóż konto a na jesień zrobisz nowe na polaka

5. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam konsole od marca w tym miesiącu jak wszystko pójdzie dobrze (mam problemy techniczne z podłączeniem) to w tym miesiącu podłączam, zaloguje się jak Anglik i jazda. MW2 i MW czeka.

6. Exhard

Exhard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak właściwie to tak tylko, że z tego co wiem to się achievmentów i save nie przenosi z konta na konto a chciał bym mieć główne konto zarejestrowane jako Polak ze wszystkimi osiągnięciami czy może coś źle rozumiem?

7. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Będzie możliwość przeresjrowania na PL, gdy wejdzie polski Xbox LIVE, więc możesz się rejestrować już dziś, i w listopadzie przenieść na PL.

Do noobów - informacja potwierdzona, googlujcie,a znajdziecie.

8. Exhard

Exhard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O bardzo dobrze wiedzieć dzięki za wszystkie odpowiedzi :D

Wczytywanie...

Poleć forum